Bugün

Gizlilik İlkeleri

sercehaber.com internet sitesi gizliliğinizi muhafaza eder. Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, içerik hakkında bilgi alabilirsiniz.

GİZLİLİK İLKELERİ NELERİ KAPSAR?

xwised.com.tr internet sitesi, siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. İnternet sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz sercehaber.com tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

BİLGİ TOPLAMA VE KULLANIMI

xwised.com.tr internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. 

Kayıt ve yorum yapmak için için kullandığınız e-posta adresiniz ve IP adresiniz sadece üyeliğinizle veya yorumlarınızla ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yapılan yorumlardaki içeriklerdeni, yorum sahibi sorumludur.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekliliğini belirtmek isteriz.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve gazetekapi.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için xwised.com.tr sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.